KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10026063

nr 1002 6063

Oidentifierad konstnär, signerad, Stående figur, 61x46

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 december 2015
kl 20:18:01

14/12 14:30:57 1      Vinnande bud